IMPLEMENTÁCIA PROJEKTU
   INOVÁCIA OBSAHU A METÓD VZDELÁVANIA
   V MODERNEJ ŠKOLE

"Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť /Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ/ Dopytovo-orientovaný projekt"

1. Názov špecifického cieľa

Por. č. Názov špecifického cieľa
1. Pripraviť a motivovať pedagógov pre zavádzanie zmien potrebných na premenu tradičnej školy na modernú prostredníctvom inovácie ŠKVP.
2. Skvalitniť výstupy vzdelávania pre potreby trhu práce vo vedomostnej spoločnosti inováciou obsahu a metód vzdelávacieho procesu.

1.1 Vzdelávanie pedagógov a posilnenie ich kompetencií.

2.1 Inovácia študijných materiálov a didaktických pomôcok vo výučbe všeobecnovzdelávacích predmetov.