Let’s sing together

Hlavné ciele medzinárodného teleprojektu:
- povzbudiť mladých spevákov v spievaní a pomôcť im rozvíjať a prezentovať ich talent,
- naučiť sa digitalizovať a upravovať piesne a obrázky, vytvárať webové stránky,
- naučiť sa používať internetové nástroje a zdroje na kooperatívne aktivity a vzdelávanie,
- zozbierať všetky piesne naspievané žiakmi a učiteľmi zo zúčastnených škôl a vytvoriť multimediálny DVD album.
Súčasťou projektu sú pracovné workshopy, prostredníctvom ktorých sa účastníci oboznamujú s možnosťami a trendmi v oblasti multimediálnej tvorby a vymieňajú si cenné skúsenosti.
Výsledky projektu sú každoročne zverejnené na internetovej stránke http://lst.science.upjs.sk/sindex.html a rovnako distribuované zúčastneným školám na DVD nosičoch. Pri väčšej účasti škôl je po ukončení každého ročníka organizovaný záverečný koncert, kde naživo účastníci odprezentujú výsledky svojej práce.

Vypracovala: Mgr. Martina Rosičová